fbpx

 

Nazywam się Patrycja Nowak i to właśnie ja wymyśliłam i stworzyłam Przedszkojaka. Odpowiada on na pytania adresowane przez rodziców dzieci przedszkolnych. Przez rodziców małych Przedszkojaków.

Przez kilka lat byłam wychowawcą w jednym z krakowskich przedszkoli i ta praca totalnie mnie pochłaniała. Obecnie jestem pełnoetatową mamą, a wolny czas wykorzystuję na tworzenie tego miejsca.

W pracy nauczyciela uwielbiam fakt kreowania procesu uczenia się dzieci i jego namacalnego doświadczania. Dodatkowo od zawsze kładłam duży nacisk na owocną współpracę z rodzicami, bo tylko z nią, moim zdaniem, można w pełni wspierać kompleksowy rozwój małego dziecka. Właśnie dla tej współpracy powstał Przedszkojak.

Prywatnie jestem mamą małego Tymka, żoną Bartka,  animatorką zabaw dziecięcych oraz miłośniczką śpiewu i muzyki. Moja kreatywność i wrodzona potrzeba działania sprawiły, że widzimy się w tym miejscu.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • skąd wziął się w mojej głowie pomysł na to miejsce?
  • dlaczego ‘Przedszkojak’?
  • jak poznałam mojego męża?
  • czego mnie uczy moje macierzyństwo?
  • jak oceniam studia pedagogiczne?
  • z czym musiałam się mierzyć podczas pierwszych lat pracy w zawodzie?

– kliknij w baner tytułowy artykułu #001 “Kto stworzył Przedszkojaka?” i przenieś się do wpisu, dzięki któremu lepiej mnie poznasz!

Lubię Instagram. To na nim spędzam najwięcej swojego Przedszkojakowego czasu. Poprzez zdjęcia informuję o najnowszych artykułach i organizowanych akcjach edukacyjnych. Na Stories możesz zobaczyć jak wyglądam na co dzień, przekazując Ci najważniejsze wieści. Opowiadam, polecam, inspiruję, dzielę się wiedzą, spostrzeżeniami i przemyśleniami. Ale najbardziej cenię sobie kontakt z Przedszkojakowymi rodzicami! Dzięki tej aplikacji odpowiadam na ich wątpliwości, pytam o ich doświadczenia i inicjuję dyskusje.

Facebook natomiast służy mi do zbierania w jednym miejscu i podsyłania Ci aktywnych linków do najnowszej treści na blogu, dzięki którym będziesz na bieżąco z wiedzą, którą się dzielę.  Tam również udostępniam relacje, więc jeśli nie masz konta na IG – nie wszystko Cię ominie. Zachęcam Cię do polubienia profilu Przedszkojaka.

 

DOŁĄCZ DO #TEAMPRZEDSZKOJAK!

Pin It on Pinterest