fbpx

konsultacje on-line

Nazywam się Patrycja Nowak. Jestem pedagożką edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, z zawodu nauczycielką wychowania przedszkolnego, a prywatnie mamą dwulatka. Przez kilka lat byłam wychowawcą w jednym z czołowych krakowskich przedszkoli. Praca w tym miejscu pozwoliła mi przełożyć teorię na praktykę, a także poznać od środka i zrozumieć przedszkolne środowisko.

Jako nauczycielka zawsze kładłam duży nacisk na owocną współpracę z rodzicami, bo tylko z nią, moim zdaniem, można w pełni wspierać kompleksowy rozwój małego dziecka. Właśnie dla tej współpracy powstał Przedszkojak, czyli przestrzeń dla rodziców kilkulatków. Teraz wychodzę naprzeciw ich oczekiwaniom i oferuję indywidualne wsparcie w formie konsultacji.

Zgłoś się do mnie jeżeli potrzebujesz rozmowy ze specjalistką w zakresie edukacji przedszkolnej, a więc:

  • masz wątpliwości czy Twoje dziecko jest gotowe na pobyt w placówce i martwisz się jak sobie tam poradzi,
  • chcesz bliżej poznać rzeczywistość przedszkolną i zrozumieć to, jak funkcjonuje dziecko w grupie,
  • masz problem z kontaktem z przedstawicielami placówki, chciałabyś wiedzieć, jak nawiązać dobrą współpracę,
  • potrzebujesz wskazówek na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego przedszkola dla Twojego dziecka,
  • chcesz sprawdzić, czy to, co oferuje placówka jest popularnym rozwiązaniem (lub zgodnym z prawem),
  • chcesz porozmawiać o konkretnych zachowaniach dziecka w kontekście pobytu w przedszkolu.

Nie jestem psycholożką dziecięcą, więc poza obszarem moich działań są:

– stawianie diagnozy psychologicznej,
– diagnozowanie wyzwań rozwojowych i różnego rodzaju zaburzeń.

Jeśli w trakcie konsultacji okaże się, że Wasza sytuacja wymaga dodatkowego wsparcia specjalisty – z pewnością Cię do niego odeślę.

 UWAGA!

Jeśli nie jesteś pewna czy jestem w stanie rozwiązać Twój problem, który chcesz skonsultować – zanim dokonasz rezerwacji napisz na kontakt@przedszkojak.pl.

 

01

SPOTKANIE ON-LINE

Jeśli potrzebujesz jednorazowego wsparcia i omówienia konkretnej sytuacji, z którą się mierzycie, możesz wybrać jednorazową konsultację. Spotkanie odbywa się za pośrednictwem Skype lub telefonicznie i trwa około 45 minut. Dzięki temu, że rozmawiamy na żywo, możemy wypracować plan działania, a Ty w każdej chwili możesz dopytać o nurtujące Cię kwestie.

Koszt konsultacji: 120zł

 

02

KONSULTACJA MAILOWA

Jeżeli wolisz kontaktować się ze mną w innej formie niż rozmowa, proponuję konsultację mailową. Jeżeli jesteś w stanie opisać mi problem, z którym się mierzycie i Twoje wątpliwości, wybierz tę opcję i wyczekuj mojej odpowiedzi. Nie martw się, jeśli nie uda Ci się zawrzeć wszystkiego – o brakujące istotne dla mnie kwestie na pewno dopytam zanim udzielę wskazówek.

Koszt konsultacji: 80zł

 

03

PAKIET - ADAPTACJA

Wiem, jak wiele trudności nie tylko dzieciom, ale też rodzicom sprawia adaptacja do żłobka czy przedszkola. Jeżeli czujesz, że bedziecie potrzebować wsparcia w tym temacie – jestem do Twojej dyspozycji. Korzystając z opcji “Pakiet – adaptacja” umawiamy się na 2 spotkania (Skype/rozmowa telefoniczna) w odstępach czasowych, a pomiędzy nimi jesteśmy w stałym kontakcie mailowym.

Koszt pakietu: 250zł

 

04

DODATKOWA KONSULTACJA MAILOWA

Jeżeli korzystałaś już z konsultacji, ale potrzebujesz po czasie o coś dopytać, chcesz omówić wprowadzone zmiany i skonsultować coś jeszcze – możesz wybrać opcję konsultacji mailowej. Opisz wszystko, o czym chcesz mi opowiedzieć, sformułuj dodatkowe pytania i wypatruj mojej odpowiedzi.

Koszt konsultacji: 50zł

 

Pin It on Pinterest